Certifikační kurz

Cena: 13 500 Kč
Vedení kurzu: Ulrike Höwer, zakladatelka Die Trageschule®
Tlumočení do češtiny: Iva Gondeková, www.nosenivsatku.cz

Co s sebou, pravidla pro přítomnost dětí a více o zaměření kurzů najdete zde.

Certifikační kurz tvoří zakončení vzdělání lektorky/lektora nošení a je předpokladem pro působení účastníků pod logem Die Trageschule®. Díky předchozí intenzivní přípravě na zkoušku se vědomosti znovu prohloubí a upevní.

Obsah:

Provázená příprava na zkoušku: Procvičení úvazů a  nosítek v týmu i individuálně.

Zkouška: Přednáška, zkouška praktických schopností v úvazech a zprostředkování, vyhodnocení zprávy z poradenství a fotosérií.

Oslava certifikace a přijetí do sítě.

Přihláška:

Pošlete prosím email s těmito informacemi na iva.gondekova@gmail.com:

1. Vaše jméno a příjmení
2. Telefon
3. Email
4. Adresa
5. Vaše zpráva
S přihláškou souhlasíte s těmito podmínkami:

Jsem srozuměn/a s tím, že mé údaji budou uloženy v Die Trageschule®. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetí osobě. Platí zákonné storno podmínky. Die Trageschule® si vyhrazuje právo, z technických důvodů kurzy zrušit. V tom případě bude poplatek za kurz vrácen. Nekompenzujeme objednané jízdenky ani příp. ubytování.